Kedves látogató!

 

Szeretettel köszöntjük Zalabér község honlapján!


Kérjük ismerje meg életünket, értékeinket.

Megköszönjük,  ha véleményével, javaslataival és cselekedeteivel segíti mindennapi munkánkat!


Zalabér község önkormányzata

Az Ön böngészője nem támogatja a Flash tartalmat. Telepítse fel a bővítményt.

Iskolai eredmények a 2012/2013-as tanévben

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

 

Regionális forduló Zalabér

 

Kutatásmódszertan

helyezés

név

osztály

felkészítő

1.

Zsohár Veronika

5.

Cseh Németh Zsuzsanna

1.

Rába László

8.

Kiss Albert

1.

Szalay Vivien - Bogdán Ákos

7.

Kiss Albert

1.

Berkovics Aliz

8.

Papp Katalin

2.

Csiszár Péter

8.

Cseh Németh László

 

Ismeretterjesztés

helyezés

név

osztály

felkészítő

3.

Dézsi Réka

5.

Ács Klaudia

3.

Nyári Patrik

6.

Kiss Albert

3.

Tóth Ádám

6.

Kiss Albert

 

Országos forduló Budapest

 

Kutatásmódszertan

helyezés

név

osztály

felkészítő

1.

Zsohár Veronika

5.

Cseh Németh Zsuzsanna

1.

Rába László

8.

Kiss Albert

2.

Csiszár Péter

8.

Cseh Németh László

3.

Szalay Vivien - Bogdán Ákos

7.

Kiss Albert

 

Ismeretterjesztés

helyezés

név

osztály

felkészítő

2.

Berkovics Aliz

8.

Papp Katalin

 

Zsohár Veronika és Rába László meghívást kapott a KGYTK Tehetségsegítő Tanács által 2013. június 18-án rendezett Országos Tehetségnapra, Budapestre, ahol előadás keretében bemutatták elvégzett kutatásukat.

 

„Tiszán innen – Dunán túl…”

Országos Népdaléneklési Verseny

 

Területi forduló Zalaegerszeg

 

Szólóének

 

Puklics Flóra                                 3. osztály                             arany minősítés

Dézsi Réka                                   5. osztály                             arany minősítés

Juhász Dominika                           5. osztály                             arany minősítés

Németh Dominika                         5. osztály                             ezüst minősítés

 

Csoportos ének

 

Rozmaring Énekegyüttes                        3-5. osztály                         ezüst minősítés

Puklics Flóra, Dézsi Réka, Gaál Boglárka, Juhász Dominika, Kiss Ramóna,  Reiman Irma Alexandra

 

Megyei forduló Gyenesdiás

 

Szólóének

 

Puklics Flóra                                 3. osztály                             arany minősítés

Dézsi Réka                                   5. osztály                             arany minősítés

Juhász Dominika                           5. osztály                             ezüst minősítés

 

Felkészítő pedagógus:     Csiszárné Egyed Aliz

 

 

 

 

 

Pop Art Versmondó Verseny

Zalaszentgrót

 

 

Őszi forduló

 

Gergály Vivien                      3. osztály            különdíj

felkészítő pedagógus: Nagy Brigitta

 

Szép Leila                              5. osztály            1. helyezés

felkészítő pedagógus: Dézsi Ágnes

 

Csiszár Péter                         8. osztály            különdíj

felkészítő pedagógus: Cseh Németh Zsuzsanna

 

 

Tavaszi forduló

 

Szép Leila                              5. osztály            1. helyezés

felkészítő pedagógus: Dézsi Ágnes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZATOK

 

Nemzetközi Gyermek Festészeti Fesztivál Hongkong

 

Intézményünk a legjobb 20 iskola között szerepel

 

Kiemelt alkotások:

Dézsi Réka                             5. osztály

Németh Dominika                5. osztály

Szalay Milán                          5. osztály

Rába Martin                          6. osztály

 

A 100 legjobb közé válogatott és kiállított alkotás:

Cseh Németh Ádám            8. osztály

 

A döntőben, a helyszínen képviselik iskolánkat és alkotnak:

Cseh Németh Ádám             8. osztály

Csiszár Péter                          8. osztály

Rába László                            8. osztály

 

A legjobb 100 alkotást június 20-ig volt megtekinthető a helyszínen.

 

Egry József Országos Képzőművészeti Pályázat

Badacsonytomaj

művészeti iskolások versenye

 

Légler Mercédesz                  3. osztály                      III. helyezés

Szalay Vivien                         7. osztály                      III. helyezés

 

 

Göcseji Falumúzeum Pályázata    Zalaegerszeg

 

díjazott

Szalay Milán                          5. osztály           

 

 

Megyei Művészettörténeti Verseny Zalaegerszeg

 

2. helyezés

Cseh Németh Ádám             8. osztály

Csiszár Péter                          8. osztály

Rába László                           8. osztály

 

Cseh Németh Ádám meghívást kapott a KGYTK Tehetségsegítő Tanács által 2013. június 18-án rendezett Országos Tehetségnapra, Budapestre, ahol a helyszínen készített egy portrét, majd festményét bemutatta a résztvevőknek.

 

 

Felkészítő pedagógus:         Cseh Németh László